0 Grozs
Galda spēle

Galda spēle

Galda spēle "Dziedot svinam, dziedot minam".
Izpildīti 0 pasūtījumi
0.0

Par mums

Dziesmu svētki ir viena no nozīmīgākajām tradīcijām Latvijas vēsturē. Tas ir laiks, kad tauta vienojas, kad saplūst domas, emocijas un vārdi. Tas ir laiks, kad novads sasaucas ar novadu, kad trimdas latvieši sasaucas ar savu Dzimteni. Tas ir laiks, kad kopīgā dziesmā dzimst kopības apziņa, kad mostas ticība tautas neizsīkstošajam spēkam.

Dziesmu svētki nekad nav bijuši tikai dziedāšanas svētki. Būt uz lielās skatuves un izjust neaizmirstamas emocijas – bija, ir un būs katra latvieša sapnis. Bet kas patiesībā slēpjas zem šo svētku vēstures? Kālab tie jau pastāv tik ilgi, kādas personības svētkus ir ietekmējušas? Lai to noskaidrotu Dziedot svinēsim, dziedot minēsim kopā!

Galda spēle "Dziedot svinam, dziedot minam" veidota konkursa "Vēsture ap mums" ietvaros, novērtējumā iegūstot augstāko vietu.

Kontakti

Pasūtījumu var veikt zvanot vai rakstot +371 27884461 un dziedotsvinam@gmail.com 

Facebook platforma: https://www.facebook.com/dziedotsvinam.dziedotminam 

Piegāde

Veicot pasūtījumu, lūdzu norādiet piegādes adresi, tālruni un apmaksas veidu.

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Plašāku informāciju par izmantotājām sīkdatnēm var lasīt šeit.

Sapratu!

Izlasi pirms lieto!

Šeit top e-komercijas platforma uzletes.lv. Vieta, kur Latvijas ražotāji var ērti uzsākt tirdzniecību tiešsaitē.

Platforma ir agrīnā beta izstrādes stadijā, kas nozīmē, ka tā nav pabeigta. Esošā funkcionalitāte ir ierobežota vai nepilnīga un neatspoguļo gala produktu.

Tā kā prioritāte bija izveidot vietni, kas šajos apstākļos ļauj cilvēkiem ātrāk atsākt tirdzniecību, tad nolēmām platformu "palaist" zaļu. Attiecīgi lūdzam piemiegt aci trūkumiem, neērtībām un neskaidrībām, jo plānoto darbu vēl daudz.

Ceram, ka neērtības nebiedēs un platformu lietosiet ar prieku, lai mums būtu vēl lielāks stimuls veicināt tās attīstību un pabeigt ieplānoto. Atsauksmes, jautājumus un ieteikumus rakstiet uz info@uzletes.lv.