0 Grozs
Piemājas saimniecība "Zeltiņi"

Piemājas saimniecība "Zeltiņi"

Piedāvājam pašu audzētus sezonas dārzeņus, ogas un augļus no piemājas saimniecības "Zeltiņi", Svitenes pagastā, Rundāles novadā. NĀKAMĀ PIEGĀDE - 02.05.2021.
Izpildīti 4 pasūtījumi
5.0

Par mums

Produkti ir maksimāli dabīgi, veselīgi un garšīgi!

Produktu sortiments - atbilstošs sezonai, mūsu gaumei un Jūsu vēlmēm!

Produktu audzēšanā esam iesaistīta ģimene trīs paaudzēs - vectētiņš Agnis, kas uzņēmies agronoma lomu un ir stādu "pavēlnieks", tētis Jānis - visu dārza darbu darītājs un ir absolūts siltumnīcu "guru", kā arī pamanās doties uz tirdziņiem ar produkciju, kad citi palīgi piesaistīti dārza darbos un, bez šaubām, ģimenes jaunākās atvases - Kate un Evelīna, kas ir galvenais motivātors un dzinulis - darīt. Es, Līga, kura Jūs iepazīstina ar mums - ar mani Jūs arī sazināsieties, ja izvēlēsieties ko iegādāties, jo es, savukārt, esmu mārketinga un loģistikas "speciālists" :)  

 

Kontakti

Sazināties ar mums var zvanot vai rakstot: +37126450945

Saziņai varat izmantot arī WhatsApp, Telegram, Viber

Tāpat produktu pasūtījumus pieņemam Facebook.com

Piegāde

NĀKAMĀ PIEGĀDE - 02.05.2021. 

Mēs organizējam produktu piegādes katru otro nedēļas nogali - sestdienā vai svētdienā (taču tā var būt jebkura cita diena), maršrutā: Eleja - Dobele - Jelgava - Olaine - Jūrmala - Rīga - Mārupe - Baltezers - Ādaži - Garkalne - Ikšķile - Ogre - Ķekava - Bauska un citas apdzīvotas vietas tuvumā. Šajā gadījumā piegāde ir bez maksas, jāmaksā tikai par produktiem. Tāpat iespējama piegāde visā Latvijā ārpus organizētajām piegādes dienām, vienojoties par piegādes maksu atsevišķi. Produkti pieejami gan nelielos daudzumos, gan vairumā.

Veicot pasūtījumu, lūdzu norādiet vēlamo piegādes adresi, tālruņa nr. un vēlamo apmaksas veidu - ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidras naudas norēķini.

 

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Plašāku informāciju par izmantotājām sīkdatnēm var lasīt šeit.

Sapratu!

Izlasi pirms lieto!

Šeit top e-komercijas platforma uzletes.lv. Vieta, kur Latvijas ražotāji var ērti uzsākt tirdzniecību tiešsaitē.

Platforma ir agrīnā beta izstrādes stadijā, kas nozīmē, ka tā nav pabeigta. Esošā funkcionalitāte ir ierobežota vai nepilnīga un neatspoguļo gala produktu.

Tā kā prioritāte bija izveidot vietni, kas šajos apstākļos ļauj cilvēkiem ātrāk atsākt tirdzniecību, tad nolēmām platformu "palaist" zaļu. Attiecīgi lūdzam piemiegt aci trūkumiem, neērtībām un neskaidrībām, jo plānoto darbu vēl daudz.

Ceram, ka neērtības nebiedēs un platformu lietosiet ar prieku, lai mums būtu vēl lielāks stimuls veicināt tās attīstību un pabeigt ieplānoto. Atsauksmes, jautājumus un ieteikumus rakstiet uz info@uzletes.lv.